رده محصول

تماس با ما

ما تماس بگیرید: 86-0631-3581111 (بین المللی کسب و کار)

فکس: 86-0631-8805589

اضافه کردن: شماره 9 جاده JiuLong اقتصادی توسعه منطقه Wendeng شهر ویهای عصيان, چین 264400

ما ایمیل: sales@composite-china.com

ساعات کار:

شنبه دوشنبه (8:00 صبح - 17:00 pm)

زمانی که نیاز به کمک دارید با ما تماس بگیرید. ما همیشه خوشحال هستند به کمک

لینک وب سایت:

www.composites-china.com

http://xinbocomposite.en.alibaba.com/

تجزیه و تحلیل شکست لوله های موتور سیکلت 1

- Aug 07, 2016 -

تجزیه و تحلیل شکست

موتور در کار اگر دم اگزوز تخلیه دود آبی، ممکن است پدیده ای است که مصرف نفت بیش از حد سریع علت شکستلوله های الیاف کربنممکن است که مقدار نفت بیش از حد است، فشرده سازی سیلندر فشار پایین تر از مقدار مشخص شده است، پیستون و سیلندر ترخیص دیوار بیش از حد بزرگ است، پیستون حلقه سایش و آب بندی فقیر اول بررسی مقدار روغن، دلیل نفت بیش از حد آسان به نفت است.

بررسی سطح روغن و باید نه فقط بعد از بررسی flameout موتور پس از 10 دقیقه تعطیل چک. اگر سطح روغن در سمت بالا باید استخراج یا منفجر کردن روغن، روغن اگر سطح روغن طبیعی است، استفاده از موتور و به اندازه کافی طولانی، شما باید چک کنید از فشار سیلندر و پیستون حلقه پیستون و سیلندر دیوار پوشها و ترخیص را امکان افزایش شکاف نفت بطرف بالا را افزایش می دهد.

برای دیواره سیلندر سایش پیستون و سیلندر ترخیص بیش از قوانین فقط خسته کننده روش سیلندر، پیستون و غیره جایگزینی را انجام می دهد. فقط پس از تعمیرات اساسی و یا تغییر در موتور پیستونی حلقه اغلب به دلیل حلقه پیستون برش داخلی و خارجی (چمفر) در روغن نصب شده است. اگر چنین شرایطی به نظر می رسد، باید جایگزین حلقه پیستون.


Related Products