رده محصول

تماس با ما

ما تماس بگیرید: 86-0631-3581111 (بین المللی کسب و کار)

فکس: 86-0631-8805589

اضافه کردن: شماره 9 جاده JiuLong اقتصادی توسعه منطقه Wendeng شهر ویهای عصيان, چین 264400

ما ایمیل: sales@composite-china.com

ساعات کار:

شنبه دوشنبه (8:00 صبح - 17:00 pm)

زمانی که نیاز به کمک دارید با ما تماس بگیرید. ما همیشه خوشحال هستند به کمک

لینک وب سایت:

www.composites-china.com

http://xinbocomposite.en.alibaba.com/

2016 تاکید توسعه فیبر کربن صنعت

- Aug 06, 2016 -


1. بدون سرنشین خودرو (uav) صنعت. وسیله نقلیه هوایی بدون سرنشین بگیرد (uav) در حال حاضر بسیار محبوب محصول آن تنوع عملکردی مانند هوایی، تست محیط زیست، نقشه برداري و نقشه برداری، پاشش سموم و غيره است. در حال حاضر روند محبوب است استفاده از فیبر کربن قطعات هواپیماهای بدون سرنشین مواد، دلیل آن است که بسیار سبک وزن، استحکام بالا کمک می کند غلبه بر مقاومت هوا.

3K-بافته-کربن-فیبر - ورق


2. صنعت خودرو. فیبر کربن است که در مدت طولانی پیش، در سال های اخیر در ماشین استفاده، اتومبیل های مدنی شروع به استفاده از فیبر کربن قطعات, مهم است که متوجه سبک خودکار، ديدگاه ظاهر است بسیار زیبا, شیک, محبوب جوانان.

بازوی مکانیکی فیبر کربن


3-ماشین آلات صنعتی ساخت. فیبر کربن می تواند به جای فلز مورد استفاده در ساخت manipulator بازوی مکانیکی و دیگر اجزا مکانیکی سپر، عملکرد لرزه ای خوب برای عملیات سریع و پایدار ماشین خوب است. مواد فلزی عمومی آسان برای زنگ، مشکل نیست.


4 صنعت آهن-بالا. همانطور که همه میدانیم، چین برای ساخت راه آهن با سرعت بالا، راحت تر بین شهرهای مختلف است. با استفاده از فیبر کربن محصولات ساختار می تواند کاهش وزن، سرعت، صرفه جویی در انرژی و حفظ محیط زیست است.چهار حوزه فوق نقطه کلیدی توسعه صنعت فیبر کربن در آینده است. علاوه بر این، آن نیز استفاده می شود در صدای سازهای مقالات ورزشی مبلمان، زیست شناسی پزشکی. با توسعه علم و فناوری با استفاده از محدوده هنوز در بیشتر گسترش بازار گسترده است.


Related Products